Trapí vás zablokované rameno, bolesti v kříži či ostatní problémy se zády?


Shamballa 1024

Léčení energií

Typ: Cena:                         Délka:
Léčba bioenergií 420,-Kč 45 min.
Léčba bioenergií 330,-Kč 30 min.
Děti 4 - 12 let 100,-Kč 20 - 30 min.
Děti 0 - 3 roky zdarma dle potřeby
Léčení na dálku – pro mé klienty během terapií                   zdarma  
Léčení na dálku – pro ostatní klienty 300,- Kč  

Shamballa (čti Šambala) je označovaná jako multidimenzionální, protože je založena na celistvosti. My všichni máme různé indikátory (aspekty) našeho Vyššího Já, které může být aktivováno, když pracujeme se Shamballou. Některé z nich jsou nám důvěrně známé, tak jako fyzická bolest, kterou jsme sebou nosili. Někdy se vynoří na povrch věci a my nevíme proč.

Nevíme, proč jsme prožili tak těžké časy, než jsme nechali rozpadnout partnerský svazek, který nefungoval. Cítíme se být přitahováni k někomu, který nás zraňuje nebo nás nutí žít způsobem, který není pro nás dobrý, a my nemůžeme pochopit, proč tomu tak je. I přes mnohonásobné snažení léčitelů nám není pomoci. To je bod, ve kterém mnoho z nás hledá pomoc a odpovědi. Potom začínáme objevovat synchronicitu a začínáme věci vidět jinak. Dospějeme k novému porozumění.

Objevujeme svět, který jsme předtím neznali. Začínáme rozumět a cítit, že nám synchronicita ukazuje, že všechno je spolu provázáno. To nám poskytuje hluboké poznání o dalších částech jak nás samých, tak ostatních lidí, které potřebují lásku, léčení a integritu.

Když pochopíme myšlenku vzestupu jako celek, tak nám pomůže Shamballa – multidimenzionální léčení milovat nás, léčit a integrovat takové, jací jsme. Každého jednotlivce a všechny. Nové pochopení nás otevře novým formám našeho bytí, včetně našich minulých životů, vývoje naší intuice, energetických spojení, práce s našimi průvodci, anděly a pomocníky, kteří nás milují a ochraňují. Otevíráme se hluboké lásce k Matce Zemi (Gaia) a smyslu pro partnerství. Ačkoliv to všichni nezažijí, přesto to zažijí mnozí, kteří pracují s léčivými energiemi. Shamballa je nazývána multidimenzionální, protože celistvost znamená léčení nás samotných. Všechno je jednota. 

 

Mnoho lidí nazývá Shamballu dalším krokem v Reiki. Není záměrem, aby byla Shamballa lepší, než jiné druhy Reiki línií. Znamená to však, že Shamballa je kombinací energií, které se koncentrují na léčení skrze poznání, že vše je propojeno se vším, včetně vás. Povahou energie Shamballa může být podpořeno léčení planety. Zjistíte, že je mnoho způsobů léčení s Reiki, ale způsob Shambally je léčení planety přes léčení nás lidí.

 

Můžete se ptát, proč se pak vyučuje jako léčení přikládáním rukou?

Je to z tohoto důvodu, že mnoho lidí hledá jednoduchou a jednotnou cestu k léčení, aby mohli sami sebe dát do služeb celku. Zprostředkovat ji jako druh Reiki, která má smysl a u které není potřeba dlouholetého studování. Namísto čtení o spirituálním vývoji vám to Shamballa pomůže prožít a stát se tím. Pomůže vám to učinit, když se budete věnovat několik minut denně léčení a pomůže vám poznat prostřednictvím multidimenzionálních indikátorů (aspektů) vaše strachy a osobní vzorce, abyste je mohli integrovat.

Shamballa Reiki je životní styl, který je vyučován jako energetické léčení.