Trapí vás zablokované rameno, bolesti v kříži či ostatní problémy se zády?


SIDERICKÉ KYVADLO

Jednodenní kurz pro začátečníky a mírně pokročilé

 

Kurz k seznámení s možnostmi siderického kyvadla, k získání základnímu návodu jak jej začít používat, jak procvičovat práci s kyvadlem a zdokonalovat se. Naučíte se základní možnosti jak využívat kyvadlo při sebe-léčbě a nebo léčení druhých, jak spojit jeho možnosti s dalšími metodami, pracovat s otázkami  ,, ANO – Ne ‘‘  a pokládání správných otázek, naučíte se využívat základní kyvadlové tabulky, pracovat s energetickým systémem (čištění prostoru, odstraňování bloků, harmonizace čaker, dodávání energie aj.) Měření geopatogenních zón v místnosti i terénu.

Siderické kyvadlo nám slouží jako ukazatel odpovědí na kladené otázky a zároveň jako zpětná vazba správného postupu při této práci. Kyvadlo reaguje určitým rozkmitem na sebemenší pohyb ruky, která je drží. Odpovědi tak dostáváme formou pohybové energie prostřednictvím našeho těla, jehož prodlouženou rukou se kyvadlo stává. Kyvadlo (pendl z německého Pendel) je vedle virgule, vlaštovky a jiných složitějších zařízení detekčním prostředkem parapsychologů, esoteriků, věštců i léčitelů. Používalo se i při spiritistických seancích a někdy ho používají i astrologové, když věští budoucnost z horoskopu. Kyvadlem může být jakékoli volně pohyblivé těleso, visící na vláknu. Vedle siderického - kovového (siderický znamená také hvězdný, božský) kyvadla lze použít i kyvadla z drahokamu, dřeva, atd. Kyvadlo se zpravidla drží mezi palcem a ukazovákem a jeho pohyby, směr výchylky nebo směr kroužení, mají vypovídací hodnotu. Podle některých se esoterik musí kyvadla ptát a to mu odpoví jen ano nebo ne, nebo zůstane němé, ale záleží na tom jak si odpovědi dokážete navolit. Práce s kyvadlem není jednoduchá, musí být provázena určitým rituálem. Kroužením kyvadla je podle parapsychologů možné navazovat mimosmyslové kontakty mezilidské ale i s duchovním světem, získávat informace o umístění předmětů nebo vody pod zemí, zjišťovat zemní záření a geopatogenní zóny, testovat sílu energetických polí, diagnostikovat nemoci.  

Varování - než začnete pracovat!

Práci s kyvadlem musí být co nejkratší (vybijí energii). Proto doporučuji nejdříve absolvovat kurz Reiki I – člověku, který byl do Reiki zasvěcen, byli zasvěcením otevřeny a pročištěny energetické kanály. Tím nejenže nyní přijímá větší množství životní energie ( práce s kyvadlem tudíž nevyčerpává jeho životní energii), ale současně se napojuje na její zdroj a práce s kyvadlem je přesnější a tím jednodušší.

Pokud třeba i sami zkoušíte, zda vám "bude kyvadlo fungovat." Setkávám se s lidmi, kteří kyvadlo používají, věří mu všechno (je to přeci KYVADLO a hýbe se jim, tudíž jim FUNGUJE). Pak hrozí spousta nedorozumění nebo i škod. Pokud někdo testuje nesprávně a říká své závěry ostatním, pak může opravdu ublížit. Hranice mezi pomáháním a škozením je hodně tenká a ostrá... "

Neberte prosím podobná slova na lehkou váhu. Vždy se jedná o někoho, kdo již má zkušenosti i s negativní stranou mince a mnohdy to spousta lidí zažilo na vlastní kůži. Nikdy nemějte strach, ale RESPEKT k tomu co děláte, neboť sebemenší zásah může mít velké následky pro nás či okolí.

 

      Kurz je určen pro širokou veřejnost, ale i pro mé klienty, absolventy kurzů, kteří se chtějí aktivně zapojit do sebe-uzdravování. Poznatky lze zapojit do svého rozvoje, k samoléčbě nebo navázat na poznatky např. z kurzu Reiki a rozšířit tak možnosti jak pomoci sobě nebo druhým. 

 

Náplň kurzu:

 • Technika napojení na Vyšší Já
 • Zásady práce s kyvadlem – otázky a odpovědi
 • Čištění energií a harmonizace s kyvadlem
 • Harmonizace sebe sama, svých energií, vlastní aury
 • Čištění místností, amuletů
 • Testování vhodných potravin, chybějících vitamínů, atd.

 

Co si vzít na kurz ?

 

 •  přezuvky
 •  pohodlné oblečení 
 •  kyvadlo pokud máte – malý výběr mám na provozovně
 •  fotku jednoho či dvou lidí, na které se chcete zeptat
 •  psací potřeby
 •  poznámkový blok
 •  pití a svačinu

 

Co získáte na kurzu ?

 

 •  virgule pro měření geopatogenních zón
 •  skripta s tabulkami

 

Kurz se pořádá pro 4 a více lidí.

 
Typ: Cena:
Jednodenní kurz práce s kyvadlem 1500,-Kč

Začátek:  9.00 hod. 

Konec cca 15.00 hod.