Trapí vás zablokované rameno, bolesti v kříži či ostatní problémy se zády?


Otázky a odpovědi

Jak je vhodná masáž a je vůbec nějaký účinek?

Sportovní regenerační a rekondiční masáž je ideálním doplňkem všech typů cvičení a sportů. Pomáhá udržovat dlouhodobou tělesnou kondici a má pozitivní účinek na stav svalů, kloubů, šlach a ostatních tkání. 

 

 

 

Při sportovní masáži dochází k okysličování buněk v organismu a ke zlepšení jejich činnosti. Působí také velice příznivě na nervovou soustavu a psychiku, zbavuje tělo celkového napětí a stresu. Je prokázané, že masáž zpomaluje příznaky stárnutí, podporuje krevní oběh, usnadňuje srdeční činnost, utužuje organismus a stimuluje imunitní systém.

 

Aby byly pozitivní účinky maximální, je ideální masáž absolvovat pravidelně. Dochází tak k významnému zlepšení prokrvení masírovaných částí těla, zrychlení mízního oběhu, a tím i k usnadnění odtoku zplodin, které vyvolávají únavu a zatěžují organismus (oxid uhličitý, toxiny). Tyto odpadní látky jsou častou příčinou otoků, různých bolestí, zatuhlých svalů a také se podílejí na vzniku celulitidy.

—————

Anketa - obtěžování

Dobrý den,

vyzývám všechny klientky, které byli při masáži obtěžovány mými nejmenovanými kolegy i s dlouhaletými praxemi.

 

U maséra je relaxace nebo odstranění svalové bolesti, nikoli exhibice ve spodním prádle nebo bez něho. Dříve než si lehnete na lehátko, odejdu z místnosti nebo nabídnu paravan, Vy si svléknete oděv z té části těla, která se bude masírovat, lehnete si na lehátko (případně se přikryjete ručníkem, který je k dispozici). Při masáži se zakrývá každá nemasírovaná část těla, budete se cítit pohodlně a příjemně. Při celkové masáži se svlékněte do spodního prádla. U masáže zad se stačí svléknout do půl těla a lehce povolit kalhoty skrze přístup ke křížové kosti.

V žádném případě se prádlo nesvléká níže, nebo nemasíruje oblast poblíže intimních partií. Samozřejmostí je i fakt, že své bývalé klienty neobtěžuji trapnými SMS zprávami a podobně. Každý klient si vybírá maséra podle svých potřeb nebo zkušeností, aby se cítil co nejlépe.

 

Hluboce se tímto za své úchylné kolegy stydím !!!

 

Já osobně takovéto praktiky nepoužívám a snažím se ve všem klientům vyhovět, aby se cítili co nejlépe.

 

Pokud budete mít nějakou neblahou zkušenost s intimním obtěžováním, tak mne prosím kontaktujte abych takovým praktikám mohl zabránit a předat na příslušná místa. 

e-mail: zbynek.plch@seznam.cz

mobil: +420 606 940 632

Děkuji

           Váš masér-terapeut Zbyněk Plch

—————