Trapí vás zablokované rameno, bolesti v kříži či ostatní problémy se zády?


Diagnostika kyvadlem

ImageS kyvadlem teprve začínám pracovat, jelikož mnoho mých klientů potřebuje informace o svém zdravotním stavu, o dávkování bylinek, bioinformačních produktů a čajů. Mnohdy potřebuji určit vhodnost a dávkování některých léčivých přípravků pro přítomného klienta a k tomu používám práci s vyšším já přes kyvadlo.

ImageKyvadlo odhaluje nejen přání našeho podvědomí, ale i okolnosti, které na něj působí. Možnosti využití kyvadla je velké množstí. S kyvadlem se dá diagnostikovat zdravotní stav, nalézat voda, geopatogenní zóny, zjišťovat pozitivní a negativní energie z věcí, kterými se obklopujeme, nebo taky určit vhodné vitamíny, minerály, bylinky, doplňky stravy pro náš organismus apod. Někdy jej použiji také k určení geopatogenních zón z plánů domů a místností v případě, že neexistuje možnost dostavit se na měřené místo osobně. Pracuji rovněž s tabulkami pro kyvadlo, které poskytují širokou škálu dotazů na které potřebujete znát odpověď.

Virgule je používána nejčastěji k hledání vodních zdrojů, geologických poruch, geopatogenních zón, poruch na potrubí, archeologických nálezů, vzácných nerostů, ložisek rud, ropy a dalšího nerostného bohatství, dále k diagnostice nemocí, případně i jejich léčbě. Obecně jde tedy o zjišťování přítomnosti a množství libovolné látky, vlastnosti či vlivu.

 

Cena: 75,-Kč /10 min

 

Léčení pomocí kyvadla

Nemocná bioplazma


Je-li tělo nemocné, vzniká na místě onemocnění anormální zářivé pole, které nazýváme „nemocná bioplazma". Úlohou všech uvedených léčebných postupů je tuto nemocnou bioplazmu opět normalizovat. Při léčebném kývání se to děje „odsátím" nemocné bioplazmy kyvadlem. Pak může zdravá bioplazma z ostatních oblastí těla přitéct na ošetřené místo, nahradit nemocnou bioplazmu a člověk se uzdraví. Ve většině případů je takto nemoc zažehnána, často již za několik vteřin (v takovém případě jde o takzvané spontánní - živelné, samovolné uzdravení). Záření rušivého pole bioplazmy proniká i oblečením, které má klient na sobě, ovšem v různé míře a intenzitě. Proto by měl klient upřednostnit lehké nebo žádné oblečení; místo nemoci pak lze lépe lokalizovat. Klient musí odložit vše, co je kovové (šperky, přezky na opasku apod.), neboť kovové předměty odklánějí nebo odstiňují záření. Mohou také působit jako zářič. To platí zejména pro všechny šperky, zvláště pak pro takové, které obepínali určité části těla (řetízky, náramky apod.).

 

Cena: 75,-Kč /10 min